Frogman

Počítáte si cenu nákupu předem, než jdete k pokladně?

Já si to vždycky počítám v průběhu nákupu. :DD

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Ne. Prostě si koupím co chci a na co mám chuť. Na ceny nekoukám.

Další odpovědi
Kepler

Občas

Zvláště, když mám do kapsy poněkud hlouběji a musím nakupovat uvážlivěji.

Cenobita

Jiné

Většinou nic neřeším, jen když náhodou jdu platit s hotovostí, a musím se vejít do nějaké částky, což při bezhotovostní platbě není nutní.

rouzi

Ne

Však ona mi to zpočítá.
Nedělám žádný velký nákup, nakupuji denně.

brillant

Ano

Jen přibližně.

Nuk nuk

Občas

Dochy

Občas

dubraro

Ano

Alespoň zhruba ano.

jono.jonovo

Někdy se hodí spočítat si cen předem.To si rozhodněte, ale ne na základě lenosti !