insoomnia

Dobrý den, budu posílat balík na dobírku. Jde pouze o letní šaty, které moc neváží. Nevíte, na kolik dobírka vyjde?

Počítá se to dle gramáže, místa kam až ten balík dojde? Nevím, o kolik mám paní říct.

Nejlepší odpověď
neznaboh

Především záleží na váze. Když navštívite web České pošty http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/baliky/defau­lt.htm, snadno tam naleznete odpověď.

Další odpovědi
Michal Kole

podle gramáže

více než kilo to vážit nebude tak to odhaduji na cca kolem 100 kč

mosoj

Balík na poštu do 2 kg váhy 94 Kč + dobírka složenkou C 35 Kč.
Minimální cena tedy 129 Kč.