Avatar uživatele
seira

Používáte někdo kartu smskonto? Prý se na ní připisují provize z nákupů vybraných obchodů, jak kamených tak e-shopů.

A peníze tak získané lze převést na bankovní účet. Údajně by to mělo jít i v Penny, ale na jejich stránkách jsem o tom nic nenašla. Ani na stránkách sms konta, tam jsou vyjmenované spíš restaurace a e-shopy.
Doplňuji:
Děkuju vám za odpovědi, než jste mi stihli odpovědět, tak jsem se regla. ;-)

Upravil/a: seira

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anna70 před 3369 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Marcik

Zdravím, ano, když nakoupíte v Penny, schováte si účtenku a po přihlášení na svůj účet na www.smskonto.cz opíšete její číslo a částku. Hned se Vám připíše CashBack. Až máte 500,-Kč můžete si to převést na Váš účet v bance. Funguje to perfektně, používám to. Teď na stránkách nemůžete vidět přesný postup, pustí Vás to až po registraci. Pokud chcete vědět víc, napište mi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kačka75

Ahoj,
karta zatím slouží pouze jako klubová a nikde se neukazuje, ale za 3 týdny co ji mám mám na kontě 1000Kč ze svých nákupů a nákupů mých lidiček. Klasický MLM systém jen pro ČR. Info zde : http://pracezdomu-privydelek.c z/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Tak prima, už jsem taky registrovaná a naťukávám účtenky z Penny :-). Především vítám, že obchody a firmy přibývají a jedná se i s velkými (Vodafone, AIR bank a další), tak se máme na co těšit...

http://kontosms.webnode.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anna70

Ahoj,no to je dobrý ,díky za vyčerpávající odpovědí.Z toho všeho je vidět že na dobré věci se u nás reklama nedělá a dobrá informace má cenu zlata.Já taky nakupuju na cashback a jsem velmi spokojená a taky jsem se to dozvěděla úplnou náhodou.

pokud chcete další informace,tady jsou http://uniget.webnode.cz/

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování