seira

Používáte někdo kartu smskonto? Prý se na ní připisují provize z nákupů vybraných obchodů, jak kamených tak e-shopů.

A peníze tak získané lze převést na bankovní účet. Údajně by to mělo jít i v Penny, ale na jejich stránkách jsem o tom nic nenašla. Ani na stránkách sms konta, tam jsou vyjmenované spíš restaurace a e-shopy.
Doplňuji:
Děkuju vám za odpovědi, než jste mi stihli odpovědět, tak jsem se regla. 😉

Odpovědi
Marcik

Zdravím, ano, když nakoupíte v Penny, schováte si účtenku a po přihlášení na svůj účet na www.smskonto.cz opíšete její číslo a částku. Hned se Vám připíše CashBack. Až máte 500,–Kč můžete si to převést na Váš účet v bance. Funguje to perfektně, používám to. Teď na stránkách nemůžete vidět přesný postup, pustí Vás to až po registraci. Pokud chcete vědět víc, napište mi.

Kačka75

Ahoj,
karta zatím slouží pouze jako klubová a nikde se neukazuje, ale za 3 týdny co ji mám mám na kontě 1000Kč ze svých nákupů a nákupů mých lidiček. Klasický MLM systém jen pro ČR. Info zde : http://pracezdomu-privydelek.cz/sms-konto

fablen

Tak prima, už jsem taky registrovaná a naťukávám účtenky z Penny 🙂. Především vítám, že obchody a firmy přibývají a jedná se i s velkými (Vodafone, AIR bank a další), tak se máme na co těšit…

http://kontos­ms.webnode.cz/

anna70

Ahoj,no to je dobrý ,díky za vyčerpávající odpovědí.Z toho všeho je vidět že na dobré věci se u nás reklama nedělá a dobrá informace má cenu zlata.Já taky nakupuju na cashback a jsem velmi spokojená a taky jsem se to dozvěděla úplnou náhodou.

pokud chcete další informace,tady jsou http://uniget­.webnode.cz/