Avatar uživatele
GustaCz

Počítač se po zapnutí restartuje. Co mám dělat?

Po startu naběhne bios a i na velice krátkou dobu Spouštění Systému Windows ale potom se restartuje a pořád dokola. I v nouzovém režimu nefunguje. Informace o pc nevím, jenom vím že mám integrovanou grafiku… + zkoušel jsem tři různé hardisky a problém stále… vše na základovce svítí, ventilátory taky ok… Prosím poraďte. Může být špatné nastavení v biosu…
Doplňuji:
a jak mám vědět jak to vypadá?
jinak jsem jeste mel jeden hardisk s win xp a ten fungoval ale nešla klávesnice ani myš a zapoměl jsem heslo… jinak u win7 u nástroje opravení systému myš a klávesnice fungovali a potom mam hardisk s vistou a samy problem jako u win7

  1. Nejdou editovat otázky
  2. Nejde odpovědět na odpověď jiných
  3. Špatně jsem napsal předchozí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 3786 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Melkor

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vyzkoušej odpojit všechno z USB a pustit PC… Jednou se mi stalo to samé jako Tobě… vyndal jsem myš z USB a počítač se náhle rozeběhl… jinak určitě stojí za pokus to LiveCD podle toho se dozvíš, co ti vlastně nefunguje… Popřípadě ta přeinstalace.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?GustaCz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Navrhuju, abyste zkontroloval stav kondenzátorů na základní desce – jsou-li nafouklé, byť jen trošku, je možné, že stojí za těmito restarty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Systém máte reinstalovaný, nebo jen kopírovaný mezi těmi disky? Pokud bootujete pořád jeden systém (kopie) zkusil bych ještě nějaký systém třeba z liveCD (třeba knoppix) – pokud by ten běžel dobře, asi nebude chyba v HW, ale bude to chtít novou instalaci systému.
Doplňuji:
Tak třeba toto http://wronski­.cz/i/img/zdroj03­.jpg jsou nafouklé kondenzátory. čepička musí být rovná, tělo krásně válcové. Pokud je čepička vyboulená jako na fotce, nebo jsou v těch rýhách patrné stopy koroze, nebo je v nich usazený nějaký bordel, jako třeba zde http://www.svet­hardware.cz/fo­rum/imagehostin­g/76557483958c4e8f32­.jpg je to špatně.

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Základní problém vypadá na slabý (´odešlý´) zdroj – zkus jej vyměnit.
Pokud nemáš či nevíš jak, doporučuju servis a nebo zkušenějšího kamaráda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek