Lucy13

Prosím o pomoc!! Mám problém s pc

Dneska jsem si spouštěla antivirus avast a našel mi dvě hrozby takže jsem je dala smazat. Smazalo se to, a zrovna jsem si aktualizovala avat.Dala jse restartovat, a od té doby se mi nechce načíst hlavní obrazovka, pc se stále restartuje ☹ nevím co mám dělat ☹
Doplňuji:
Doma mám ještě notebook, takže moje záchrana..

Nejlepší odpověď
chudst

Co odinstalovat v nouzovem rezimu Avast? A bud znovu nainstalovat, a pokud to bude delat stale, pak jiny antivir.

Další odpovědi
beer

A nedělá ti náhodou při tom startu Avast kontrolu PC?? Skutečně byly smazány ty hrozby?? Něco se dá odstranit totiž jen při startu(dokud to není aktivní) !
Udělala by se kontrola, odstranilo co je potřeba a teprve pak se spustí systém PC..Stejně tak, jako když máš ve volbách Avastu zatrženo testovat při startu PC – při každém spuštění nejdříve maká Avast, pak se teprve spustí systém a musíš čekat !!

Zdroj: vlastní zkušenost

Miroslavst

Hoj lucy, máme stejný problém. Psal jsem ti mejl.
Koukni na mmůj profil a jsou tam poslední dvě otázky.

anonym

A z jakého PC píšeš tento příspěvek ?