Bercou

Problém PC

Dobrý den,asi už týden náš PC nezvládá skoro nic,včetně toho co předtím zvládl bezproblému.Myslíte že je problém v procesoru nebo grafické kartě?

Nejlepší odpověď
LuK4S3k CZ

Zkus defregmentovat disk vyčistit pc programem CCleaner a projeď to antivirákem jestly tam nemáš vir ten taky hodně zpomaluje pc. A pokud máš počítač zahlcený nepoužívánýmy hrami tak to odstraň a vyčisti plochu. Pokud by nic z toho nepomohlo reinstaluj Windows.
Doplňuji:
A jak píše mowla mužeš zkusit i projet pc a větráky vysavačem.

Další odpovědi
Bedy

Ještě doplním odpověď LuK4S3k CZ – pokud by problémy přetrvávaly i po vyčištění a defragmentaci disku, vyčištění chlazení a větráků a po skenu antivirovým programem, tak si stáhněte a spusťte program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/ (je tam i odkaz ke stažení)

Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a já se budu snažit co nejdříve to půjde Vám poslat odpověď s dalšími instrukcemi.

anonym

Že by za za uplynulý týden procesor a nebo grafika ´chcíply´ a přesto fungují? 😉
To asi ne – problém je způsoben

  1. zaplněným diskem
  2. zavirováním
  3. přehříváním