RomanP

Prosím o pomoc

Dobrý den. Můj problém se týká zvuku, při jakékoli změně v dokumentu Word či úpravě obrázku v Zoneru se má přehrát varovný zvuk. Ten se nepřehraje a já nevím z jakého důvodu, protože veškeré nastavení zvuku je v pořádku a jiné systémové zvuky fungují bez problémů.
Doplňuji:
Díky už je to OK , stáhla se aktualizace Microsoft.NET Framework a po restartu jsou zvuky opět kompletní

Nejlepší odpověď
mosoj

Ve Wordu nevím , ale pokud to tam je, tak to bude také někde v konfiguraci programu.

V Zoneru – V pravo nahoře „ozubené kolečko nebo nastavení“ /ostatní / obnovit varovná hlášení/. Nebo tam zvolit volbu, zaškrtnutím políčka.