scratcher92

Proč se mi počítač po zapnutí restartuje?

Když spustím počítač (Windows XP, Service Pack 3), tak se mi asi po třech minutách sám restaruje. Funguje mi jen v nouzovém režimu. Čím to je?

Nejlepší odpověď
gecco

  1. zkontroluj si teploty komponent (např. pomocí Speccy – https://www.pi­riform.com/spec­cy/download/stan­dard )
  2. pokud jsou teploty OK, reinstaluj ovladače, které nejsou v nouzovém režimu nataženy

Další odpovědi
dejvid11

tak když ti funguje v nouzovem režimu tak tam nejspíš bude náky vir !! skus to projet nákym antivirem …

Hlada

Mně to dělal předevčírem. Našel jsem vir. Po odstranění funguje.