jojo2014

Mohu mít problém s ledvinami?

Mám takový problém.Když se najím po ráno (moc mi to nejde polikat jak kdybych měl dietu předtím ale neměl)tak mám ve škole jak kdyby hlad.Mám pocit že víc řihám.Dneska jsem se podíval na jazyk mám ho vzadu bíly.Díval jsem se na intertnet a mám obavy o onemocění ledvin,močového měchýře nebo tlustého a tenkého střeva.Většínou když se probudím večer jdu na záchod Ještě předtím(měsíc)jsem se podíval na svařování bez ochrany.Měl jsem kapky a mastičku na bliknuté oči (tak mi to řekla oční doktorka ale asi to byl zánět spojivek).Také jsem měl měsíc (mám) problém ze spaním.Málo jsem spal 3. 4. 5. 6h.Když jsem se probudil tak většinou jsem šel na záchod a pak nemohl jsem usnout(nic mě nebolelo)Teď je to o něco lepší ze spaním(když se probudím tak jdu na wc a dál spím třeba 2h).Byl jsem zvyklí spát 8–9h.Před 4 dny jsem se asi přejedl jídlem a ráno jsem měl křeče,ale pil jsem mátu tak se to zlepšilo do večera.No a od té doby mám pocit když ráno najím že mám hlad a přes den je to o něco lepší.
Můžete mi odpovědět jestli mám problém z ledvinami,tenké střevo a tluste nebo měchový měchýř
+Ten pocit hladu(co stím)
Díky za odpověd

Nejlepší odpověď
annas

Je třeba, abyste še na vyšetření k lékaři. Prostřednictvím netu a bez dalšího vyšetření není možné stanovit diagnózu. Stejně tak nevěřte všemu, co jste našel. Každý člověk je jiný, může mít různé příznaky u stejné choroby.
--

Vkládám odkazy, které se týkají spaní, i když tomu málokdo věří, opravdu to tak funguje. Moje vlastní zkušenosti.

http://zivotni-energie.cz/organove-hodiny-dle-cinske-mediciny.html

Máte-li zájem, projděte si i další odkazy.

Vyjádření lékaře – http://www.ire­ceptar.cz/zdra­vi/nemoci-traviciho-traktu-leky-na-zaludek-vysetreni-strev/

http://www.vi­talia.cz/clan­ky/kolikrat-za-noc-jdete-na-zachod/

Osobně se léčím alternativní medicínou, klasická mně nepomohla. Nevkládám odkazy, protože jakákoliv zmínka o jiném léčení než klasickém, je znevažovaná.

Rozhodnutí je na každém, čemu věři, zda se chce léčit klasickou nebo alternativní medicínou.

Další odpovědi
Drap

Při pocitu hladu je dobré něco sníst, nebo se alespoň napít vody. Zda máš zdravotní problém, dokáže určit po vyšetření jedině lékař.

zzzlatokopka

slyšet, mlýn, blýskat se, polykat, plynout… 🙂

Zajdi k lékaři, tady žádnej není:-)