klimes.ka

Pochopili jste všechny detaily v klipu Beliver od Imagine Dragons?

Všimli jste si, že když je v klipu Believer záběr na toho malého kluka, tak je tam úplně bosky? Má to nějaký speciální význam nebo je to jenom tak?

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, já bych si taky takto nesedl v holinách, takže bych v tom skrytej význam nehledal …

… von je na ty bosý nohy nějakej ujetej …

aliendrone

Já snad už ničemu nerozumím. Moc pěkná písnička, parádní klip, text jako kdyby mi ho někdo vykradl z lebky… a ty přijdeš s bosýma nohama. Kam ten svět spěje. :(
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7wtfhZwyr­cc