KatkatkaW

Počet uživatelů online

Dá se tu někde vidět kolik uživatelů je na Odpovědi.cz online?

Nejlepší odpověď
bolak

Přímo né, ale můžeš založit otázku „Je tu někdo online?“ a když ti někdo odpoví, tak je online, a když ti neodpoví, tak buď není online nebo ti nechce odpovědět. A tak to můžeš dělat každejch 5 minut a prakticky půjde o údaj v reálném čase.

Geniální metoda, to si nechám patentovat.

Další odpovědi
Zbynas

Nelze.

Sůwa

Bolaku, skvělej nápad, ale jen do té doby, než si toho někdo z „vyvolených“ všimne a začně odpovídat, že otázka tu už byla a odkazy 🙂