Mirek 1956

Má pojišťovna právo měnit při prověřování pracovního úrazu počet bodů, které stanovil ošetřující lékař?

Po pracovnim uraze pri setreni pojistovnou ma pravo pojistovna menit pocet bodu napsanych osetrujicim lekarem

Odpovědi
Edison

Pojišťovna může mít svého lékaře – Mudr. Cvacha – odborného teoretika – soudního znalce. Takže může. Můžeš rozporovat jejich závěry prostřednictvím revizního lékaře, případně to hnát na lékařskou komoru až na soud.

ivzez

Každá pojišťovna se snaží krátit plnění.
Můžete si najmout právníka a soudit se s ní.