LucinkaLLL

Po kolika dnech..?

Po kolika dnech se chodí na kontrolu k doktorce s anginou?

Odpovědi
marci1

Lékařka pacientovi určí termín kontroly.

Wortygen

Kontrola má smysl minimálně v rozmezí jednoho týdne.

anonym

Jak píše marci1, je to podle stanovení termínu lékařem. Pokud ti doktorka dávala antibiotika, tak si tě může pozvat i dříve, aby se přesvědčila, že léky zabírají tak, jak mají.
Doplňuji:
To jsem to vyvedla – myslela jsem tím „dříve“ dříve než za týden. Zpravidla to bývají tři dny a další kontrola po dobrání atb.

LucinkaLLL

To sice určí, ale já jsem nějak zapomněla, co říkala :) Jestli máme přijít po pěti dnech nebo po sedmi ..

chudst

Tak přijďte po šesti :) Ono je to celkem jedno, ten den vás nezabije – většinou se chodí po týdnu, pokud se to vyloženě nezhorší ;)