bolak

Po každým restartu systémů mi zmizí panel snadného spuštění a musím ho přidávat znovu, co s tím?

Začalo se mi to dělat krátce po tom co jsem začal používat StardockFence, takže že možný že to má souvislost, ale program mazat rozhodně nehodlám.
Doplňuji:
Pokud to skutečně ruší tenhle program, tak v tom případě žádám radu jak nastavit automatiku, aby se mi po každém znovuspuštění systémů automaticky spustil panel snadného spuštění a nemusel jsem to řešit ručně..

Nejlepší odpověď
Bedy

Boláku, navrhuju tuhle blbost odinstalovat – snad by to mělo jít v pohodě. Eventuelně bude nutné udělat malou reinstalaci, jestli to opravdu brutálně zasáhlo někde do exploreru či shellu32 – jak píše badisko, vložit CD/DVD s Windowsem a zvolit možnost Opravit.
U Windows XP dejte zahájit instalaci a on si současnou instalaci Windows XP na disku najde – a tam stiskněte R-opravit.

Po této reinstalaci nezapomeňte nainstalovat všechny dosad vydané aktualizace, zejména tedy aktualizace Service Pack a poslední verzi Internet Exploreru (jeho jádro používá řada aplikací, včetně Exploreru (Průzkumníka Windows), Skypu, Plochy a jiných programů či součástí).

Další odpovědi
badisko

Dam ti malou radu …kdyz vsechno selze tak ven sve CD windows hod ho do mechaniky a restartuj pc ..nechej bootovat.. ale nedavej novou instalaci !!!!..Pouze opravu (repair)..nechej dobehnout a mas klid …PS; ze u techto operaci je nutna zaloha dat ti rikat ani nemusism ze?..StardockFence tyhle obludaria pro jistotu do pc ani necpat…!!! ale komu neni rady tomu neni pomoci..

odpomass

Zřejmě ti ho opravdu ruší ten Stardock. Buď něco takovýho najdeš přímo v nastavení toho programu, nebo se budeš muset smířit s tím, že vždycky je něco za něco…

badisko

btw mohl by uz uzivatel .....Branik prestat uprednostnovat nektere uzivatele?!!!…za­cina to by velice okate ......!!!!!

bolak

Bedy, badisko: Takhle, on mi počítač nijak nerozhasil, jde jen o jednu věc, která vpodstatě není ani zas tak moc důležitá, protože počítač potřebuju mít zaplej furt, a vypínám ho skutečně jen několikrát do roka.

Ale občas prostě potřebuju přehodit účty, a tohle se mi stane. Navíc není vůbec jistý že mi to dělá tenhle program, takže nedělejte ukvapený závěry, ale i kdyby jo, tak jinak mně to nevadí, protože si ty ikonky můžu dát klidně na plochu nebo si je přidat do hlavní nabídky pod start, takže mi to zabere jeden jedinej click navíc. Jde víceméně o mou vlastní pohodlnost a o to že už sem na něco zvyklej, nic víc, program je dobrej, rozhodně ho kvůli takový prkotině mazat nebudu, jak mi tady zarputile radíte :) a ani nebudu opravovat systémy :) jen sem se zeptal…chápejte, čekal jsem nějakou rozumnou radu, adekvátní danýmu problému :)

Led_

„Ale občas prostě potřebuju přehodit účty, a tohle se mi stane. "
Bolaku dufam že si neprehadzujete učet na "Dr.Axla“?

"Avatar uživatele
Zlatý
Dr.Axl

Chytrému napověz, hloupého trkni!
Souvislost otázky s odkazem je prostá – obé obsahuje morální imperativ. Většina to pochopila jako jasnou narážku, jen hejno potrefených hus spustilo hysterické kejhání.(mezi nimiž,je jakoby náhodou rovnou 5 „nečistých“). Dokonce další prořekl, že potřebuje přehodit vlastní přihlašovací účty, k čemu jinému, než nečistým úmyslům? –
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/po-kazdym-restartu-systemu-mi-zmizi-panel-snadneho-spusteni-a-musim-ho-pridavat-znovu-co-s-tim#discussion
"
zdroj:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/plati-jeste-ze-cistemu-vse-ciste?_fid=q8jf­#discussion

bolak

Já to čet, to snad ani nemá cenu komentovat :))

Led_

bolo mi to jasné, nielen pri systéme windows sa používa viac účtov, dokonca i v práci mám niekoľko účtov. Jaj, dúfam, že to nie je porušenie Kódexu? :)

badisko

bolaku tak se hned nevztekej …nijak to nikde nenastavis..aby jsis byl jisty ze ti to program nedela tak ..ho proste odinstaluj a uvidis sam …jenze pokud ti neco devastuje system tak to neni v poradku tak jako tak..taky pouzivam rozsireni pro windows XP a nedela mi nejmensi problemy mohla by to take pro tebe byl eventualni moznost ikdyz.. asi kazdej mame to svy ze?..tak posilm fotku celkem prehledne a ucine listy na zastupce na plose .. protoze osobne mam rad cistou plochu a ten Win trochu jinej…http://l­eteckaposta.cz/890848367

bolak

ty vidíš vztekání? :) já jenom říkám že jsou to přehnaný reakce.. je to jako na tebe spadl ze střechy rampouch a udělal ti na hlavě modřinu a tvoji rodiče by rozhodli že nejlepší bude když se přestěhujete do afriky, protože tam se ti tohle stát nemůže..

prostě „devastováním systému“ jak to nazýváš ty bych tomu určitě neříkal :) a odinstalovat to právě nemůžu/nechci, protože se už sem si tam všechno ponastavoval a tímhle bych o to přišel..

badisko

aha tak to je jina …

Bedy

Ok, tak zkuste ten Stardock zakázat ve startupu – skočit do Start-Spustit-msconfig a tam zrušit fajfku u toho a uvidíte 🙂

bolak

zkusím, uvidím..

bolak

Zajímavý, vypnul jsem automatický spouštění, restartoval, panel spuštění se objevil. Zapnul jsem automatický spouštění,
restartoval, panel se objevil a teď už to normálně funguje. > http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_em­bedded&v=gnmuH­n3EYNU#t=23s

bolak

badisko: je to náhodou dobrej program :)

PS: CD s windowsama? to má v dnešní době v ČR hádám tak 5 lidí, zbytek jsou kopie z uložto :)

Bedy

Boláku, hlavní je mít legální licenční klíč – měl by být správně nalepený na bedně počítače/notebooku. jestli se to instaluje přímo z originálního CD nebo ze staženého obrazu disku, na to přijde kredenc. Důležité je dodržet správnou edici, verzi a taky jestli je to OEMka či ne…

badisko

dobre ja ti to neberu je tak dobrej ze ti rozhasil pocitac …nojono…:D

Bedy

Badisko, tady to vidíte. Sám jste mne tehdy napadl za to, že jsem varoval uživatele před těmi všemi Stardocky a podobnými blbostmi, že to dělá problémy, že to jde kolikrát z počítače blbě (pokud to teda vůbec jde) – příště si to laskavě odpusťte.