luckykubrt

K čemu slouží a kde najdu driver packages v počítači?

Nejlepší odpověď
still

„Driver packages“ jsou balíčky s ovladači. Balíčky slouží k uchovávání a snadné přenositelnosti těchto ovladačů. Jednotlivé balíčky obsahují instrukce pro firmware zařízení, aby umělo komunikovat s okolím, aby správně fungovalo.

Ve Windows jsou k nalezení ve skrytém adresáři C:\Windows\… a dále podle typu a druhu zařízení. Ovladače k zakoupenému příslušenství, nebo dodatečným komponentům jsou většinou přiloženy k zařízení na CD/DVD, nebo se dají stáhnout z webu výrobce.