Wyruz

Jak spravit počítač po upgradu na Windows 10?

Dobrý den,vyskytl se problém ohledně mého PC. Mám Windows 7 a samozřejmě jako skoro všem se mi po čase ukázala nabídka na upgrade na Windows 10. Samozřejmě jsem si jí rezervoval a dnes se mi ukázalo upozornění,že už si mohu upgradovat. Tak jsem provedl,vše šlo hladce,bez jakýchkoliv chyb – ale jakmile mi načetl systém a já si pustil nějakou písničku nebo už nevím co jsem udělal,nic zvláštního to nebylo – tak se mi ukázala zřejmě ? modrá obrazovka smrti se zprávou o tom,že v systému se vyskytla chyba a že jí restart může opravit a pod tím jméno té chyby (KERNEL_SECURI­TY_CHECK_FAILU­RE). PC se poté restartoval,načítal mi ale ani nenačetl a už mi zase vyjela stejná modra smrt,až na to že tentokrát to byla chyba BAD_POOL_HEADER. Tak to šlo dál,neustále se restartoval,až mi pak Windows nabídl možnosti k opravě jako např. bod obnovy,reset systému,vrátit zpět ten OS co jsem měl,každý z nich jsem zkoušel několikrát za sebou. Pokaždé mi vyjela jedna z těch chyb,nebo při tom,když jsem chtěl vrátit zpět ten OS tak jsem čekal skoro 2 hodiny a v kuse to načítalo a načítalo,jako by to ani nic nedělalo. Po určitém čase (sám nevím jak) se mi podařilo počítač rozjet a normalně jsem se dostal do systému. Ale pak když jsem ho zkoušel vypnout a zapnout,opět mi ty chyby začaly skákat.. Zkoušel jsem hledat na Internetu,co ty chyby znamenají,ale moc jsem se toho nedočetl tak se ptám vás. Vyznáte se někdo? Co mám dělat?

Odpovědi
gecco

Na takovouto otázku – → servis…
😉
Sorry, ale vůbec netuším, ´kde jsi´…

anonym

Proč jsi šel hned na win 10,je to brzo,zůstaň kde jsi a dej zpět co jsi měl.