Avatar uživatele
Wyruz

Jak spravit počítač po upgradu na Windows 10?

Dobrý den,vyskytl se problém ohledně mého PC. Mám Windows 7 a samozřejmě jako skoro všem se mi po čase ukázala nabídka na upgrade na Windows 10. Samozřejmě jsem si jí rezervoval a dnes se mi ukázalo upozornění,že už si mohu upgradovat. Tak jsem provedl,vše šlo hladce,bez jakýchkoliv chyb – ale jakmile mi načetl systém a já si pustil nějakou písničku nebo už nevím co jsem udělal,nic zvláštního to nebylo – tak se mi ukázala zřejmě ? modrá obrazovka smrti se zprávou o tom,že v systému se vyskytla chyba a že jí restart může opravit a pod tím jméno té chyby (KERNEL_SECURI­TY_CHECK_FAILU­RE). PC se poté restartoval,načítal mi ale ani nenačetl a už mi zase vyjela stejná modra smrt,až na to že tentokrát to byla chyba BAD_POOL_HEADER. Tak to šlo dál,neustále se restartoval,až mi pak Windows nabídl možnosti k opravě jako např. bod obnovy,reset systému,vrátit zpět ten OS co jsem měl,každý z nich jsem zkoušel několikrát za sebou. Pokaždé mi vyjela jedna z těch chyb,nebo při tom,když jsem chtěl vrátit zpět ten OS tak jsem čekal skoro 2 hodiny a v kuse to načítalo a načítalo,jako by to ani nic nedělalo. Po určitém čase (sám nevím jak) se mi podařilo počítač rozjet a normalně jsem se dostal do systému. Ale pak když jsem ho zkoušel vypnout a zapnout,opět mi ty chyby začaly skákat.. Zkoušel jsem hledat na Internetu,co ty chyby znamenají,ale moc jsem se toho nedočetl tak se ptám vás. Vyznáte se někdo? Co mám dělat?

Zajímavá 0 před 3184 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Na takovouto otázku – → servis…
😉
Sorry, ale vůbec netuším, ´kde jsi´…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Proč jsi šel hned na win 10,je to brzo,zůstaň kde jsi a dej zpět co jsi měl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek