Avatar uživatele
Lukas27

Po jakém jídle se nejlépe spí?

Zajímavá 0 před 682 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Pár hodin před ulehnutím by se jíst nemělo, abychom nezatěžovali trávicí systém během noci. V ideálním případě. Někdo holt tu možnost nemá, pokud pracuje na směny. Ale pomáhá sklenice mléka s medem. Osobně bych ale už po této kombinaci spíš strávila tu noc na záchodě než v posteli :))

Upravil/a: RyuzakiKate

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

To je individuální.

Já hladový špatně usínám, někdo naopak špatně usíná najezený.

Obecně se ale před spaním moc dlabat nedoporučuje. Na usínání pomáhá odvar z meduňky, někomu sklenice mléka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Koleno s česnekovou pastou a křenem!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Před spánkem se nejí. Pamatuji si, jak moje babi říkávala „nelez do postele s těžkým žaludkem“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

Když vezmu v potaz okolnosti, tak určitě po štědrovečerní ve­čeři

Upravil/a: Lurius

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Po tekutém chlebu. (tedy po pivu)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nejhorší je, když člověk uléhá hladový.
Dvě až tři hodiny před spaním něco lehčího (nemusí to být řízek nebo knedlo zelo vepřo, ani svíčková), bez/s minimálním množstvím bílkovin (hlavně ne mléčných).
Já spím velmi dobře po jídle půl až hodinu před spaním. Pokud se v noci probudím, tak obvykle se mnou cloumá hlad ;D U postele mám vždy něco k zakousnutí (alespoň rohlík).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

RyuzakiKate: A nechyběla bys, potom, někomu v té posteli? Omlouvám se, jsem-li impertinentní, ale ani jsem nemusel nějak extrémně popouštět uzdu fantasii, prostě ta představa, že se jde spát, ale ona si dá sklenici Scheisse, a pak celou noc sere …, jistě chápeš? 🙂

Avatar uživatele
zjentek

Filip, chtěl jsem ocenit, ale nemám už pro tebe boda 🤷‍♂️

Avatar uživatele
Filip84

Vklidu, dáš zítra, ne? 🙂 Šest bodů za den může dát každý každému.

Nový příspěvek