Avatar uživatele
L_85

Po dvou letech v zaměstnání po mě chtějí maturitní vysvědčení – nemám ho, co dělat?

Dva roky pracuji v administrativě, na DPČ. Zaměstnavatel je se mnou velmi spokojen a nabídnul mi HPP. Po všech formalitách a podepsání všeho potřebného chtějí ještě v den nástupu maturitní vysvědčení. Já ale maturitu nemám, oni si myslí, že ano, protože když mě před dvěma lety přijímali na DPČ, tak jsem v CV lživě uvedl, že jej mám, ale vidět ho nechtěli. Co teď???

Zajímavá 0 před 1506 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

No, tak to máš blbý. Lhát se nemá. Nezbývá, než přiznat barvu, dál už je to na nich.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

hele, asi takhle… když jim to doteď nevadilo, tak co?! Že si vzpomenou po dvou letech, tak jim na tom evidentně ho… záleží. Čili bych přišel z další pohádkou, že ho nemůžeš najít (což je vlastně pravda, protože ho nemáš:-). Samozřejmě musíš být připraven na dotaz, kde jsi teda studoval a teoreticky i to, že si to tam ověří. Takže bych si našel hodně vzdálenou školu, ideálně třeba na Slovensku a pak hodně dobrou pohádku, jak se stalo to, že jsi studoval zrovna tam. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Autista

Buď tě vyhodí a hledej si novou práci, nebo si ho můžeš pokusit dodělat mimopracijně pokud máš se zaměstnavatelem dobrej vztah, tomuhle neutečeš. A nebo takhle jasně můžeš ho sfalšovat, na hlaváku je týpek za 5 palců ti dá červený a sušenku k tomu, ale na to zásadně kašli, je to protizákonný a jak dlouho ti to taky vydrží že?

Upravil/a: Autista

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jsi podvodník, nechápu co chceš. Hrozí ti trestní stíhání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… raději odejít, jestliže nechceš přiznat barvu a v příštím zaměstnání nelhat … sic blbý, ale nemusíš se přiznávat k podvodu, což se nikomu nechce a tobě teda taky evidentně ne, a je otázkou, jestli by o tebe „bez papíru“, ale s takovým charakterem stály, takže odejít sám, bez udání důvodu, a najít si něco jiného, a tam již po zkušenostech nelhat …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoTazatel

Řekni, že ho nemáš a nikdy jsi neměl. Když jsi tam pracoval do teď a nebyl žádný problém, budeš tam moct pracovat i dál (záleží na domluvě = vždycky a všude záleží na domluvě).
Evidentně maturitu nepotřebuješ (pravděpodobně by tě vzali před těma 2 roky i bez ní).

Upravil/a: DoTazatel

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Aleshi, tys asi nečetl, celou otázku, viď… Před tím jim to nevadilo, ptz pracoval na DPČ!!! A nenabádej tady k nekalostem! Maturitní vysvědčení je možno dostat i po mnoha letech v opisu, nebo stejnopisu. Škola je má evidovány a je schopna je vydat znova!!

před 1506 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

poučuj si sebe, chytráku

před 1506 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Tak tu nerozšiřuj nesmysle!!!

před 1505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

víš co, drž hubu, jo? ty nesmysle!

před 1505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Copak? Docházejí argumenty? Nebo ti roste tlak? Ve tvym věku… Ono by to chtělo kapku pokory… a hlavně znalostí a zkušeností. Ty ti prostě chyběj, no… Tak se za to nestyď, seď, poslouchej zkušenější, mlč a šoupej nohama. 😁

před 1505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

namachrovanej kokůtek, nic víc nejseš, jen si hraješ na chytráka, žádný argumenty nemáš a meleš sračky

před 1505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Mno… vše, co bylo nutno jsem řekl. Přesto pořád nemám potřebu přecházet ke sprosťárnám. Ten, kdo tu je to, co říkáš jsi tu evidentně leda ty sám. Nic o tom nevíš a lžeš.

před 1505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

já lžu? jsi asi šlápnul na hrábě, ne?

před 1505 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek