Po dobrém obědě se oddáte:

Nejlepší odpověď
tom004

spánku

Už v mateřské školce jsme chodili po obědě odpočívat/spát. Bylo to fajn. Tak jsem ten tehdejší zvyk v důchodu oprášil,a je to zase fajn. 🙂

Další odpovědi
Andělé

procházky

Zrovna vypínám pc a jdeme na procházku. Tak se tu všichni mějte hezky a navečír naviděnou…:-)

briketka10

jiné aktivitě

včera po dvou oslavách půjdu ven k sestře na zahrádku přijede jiná kamarádka dáme pivko já budu zase hrát fotbal s pejskem a můj kocour se bude vyvalovat na sluníčku 🙂
to bude paráda :DD

aramah

jiné aktivitě

Dám nádobí do myčky.

quentos

jiné aktivitě

muzice, čtení a dobrému pivu ;{)> někdy i tak procházka, ale musí být na to nálada, většinou má člově+k leda naopak náladu se svalit

štamgast

jiné aktivitě

Zasednu k PC, ovšem pokud jsem přejezený tak si na chvíli lehnu.

anonym

jiné aktivitě

Že by „sladkému nicnedělání“? Nene, jdu žehlit a uklízet. Včera jsem se flákala na návštěvě u dcery a dozvěděla se, že na podzim budu babičkou – do třetice. No není to důvod chtít mít všechno kolem sebe dokonalé a čisté?

anonym

návštěvy

Nikoli navštěvě, ale na návštěvu.
Můj nejlepší kámoš (a bývalý poslanec) letí na dovolenou se svou rakouskou přítelkyní, tak potřebujeme vypracovat strategický plán, abych je odvezl a následně přivezl z letiště, aby nemusel platit předražené letištní parkovné na celých 10 dní.
(Někdo se holt naučil využívat výhod svobodných aktivit v rámci prostoru EU už před 16 lety).

Heřman

jiné aktivitě

Zábava doma nebo ve škole.

hanulka11

výletu

GM

jiné aktivitě

akvidzerp

jiné aktivitě

pizlicka

spánku

po dvou mesicich pauzy jsem 28km,najedla jsem se a oddavala spanku az do20h:-)

lenka.seda

jiné aktivitě

uklízet, nebo si číst… Spát bych chtěla ale nemůžu =D

Zungu

spánku

anonym

Proč já jsem takový slaboch a nechám se ukecat! Budu dělat to,co tom004!

tom004

Vřele Ti to doporučuji. A nemusí to být jenom po obědě.