dust8

Po čem ženy touží v posteli?

Nejlepší odpověď
elkon

Tak se jich zeptej až v té posteli budou. Požadavky mají různé.

Další odpovědi
led

Konečne kľud… deti uložené v telke aj tak nič nie je. Ešte zhasnúť a konečne môžem spať. Nechráp, starý!

Dodatok, zaujímavo klasické odpovede odborníkov, prirodzene mužského rodu (elkon, zjentek, Kryšpín) o myslení ženy. 😮 😁

paul1

Aby byl partner dobrý v posteli. Ve starším věku to znamená, aby nechrápal moc nahlas,
neprděl a nestahoval na sebe peřinu. 🙂

zjentek

Po všem, co mít nemohou. A po čem netouží? No po všem, co tam mít mohou! 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Kryšpín

Jak říká náš guru, naslouchat signálům co samici vyhovuje dostat se do varu, poté zvolnit tempo a vzdychat vykřikovat labužnická slovíčka jak doporučuje ex pašeračka ve výslužbě Tereza, ale hlavně prsty nejsou penis pokud je chlouba neschopná neb pět vteřin a dost nenarušovat psychiku něžného pohlaví. Po nekvalitním sexu je pravděpodobné, že dáma začne na př. na podřízené v zaměstnání štěkat anebo má prostoduché proslovy.

Lurius

Jak která, moje by bývalá, chtěla být sushi rolka

https://topme­mes.cz/memes/2020/236­.jpg