Dados

Plechy do trouby

Zdravím, chci na Vánoce koupit hluboké plechy do trouby značky MORA A2497, ale nevím jaké rozměry plechů, aby držely na bočnicích. Mám sice změřený plech, rozměry jsou 44,5cm x 39,5cm, ale plech takovýchto rozměrů nemohu nikde sehnat. NEvíte tedy jaké rozměry musí plech mít, aby se sem vlezl ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ve sporáku bývají rošty na které pekáč položíš .Takže nemusí být přesně ten rozměr jaký jsi změřil .
Pokud je sporák bez roštu , mívá jako příslušenství pekáče.

Další odpovědi
pusinka50

Tu je máš, za 350 Kč universální do všech typů Mora sporáku:
http://www.na­kupka.cz/sear­ch/?full_str=ro%C5­%A1ty+do+spor%C3%A1ku+mo­ra+