Avatar uživatele
annas

Platí, že osvojit si „idiotský“ zvyk radovat se z neúspěchů je mnohem veselejší než být pro kdeco naštvaný a nadávat?

Autor Vadim Zeland, zaujal svět svým „transurfingem anebli ovlivňováním reality“
.

Кlíčová myšlenka této teorie zní: „Realita existuje nezávisle na vás. Do té doby, dokud s tím souhlasíte.“

Podle autora je např. vhodné

  1. „zamýšlet se pouze na tím, v jakou výhodu pro vás se změní ta či ona nepříznivá okolnost. A tak to také bude“ – sami se o tom mnohokrát přesvědčíte
  2. "naučit se být rádi, že je ošklivé počasí, že čekáte ve frontě, v zácpě na silnici, že máte problémy " – být rádi čemukoli negativnímu
  3. „rozhodně nikdy nebýt v životě zklamaný“ – nic není v životě zbytečné.

„Lidé, kteří prošli zkušeností transurfingu, s úžasem vyprávějí o tom, jak se jejich myšlenky nepostihnutelným způsobem mění ve skutečnost a realita mění svou tvářnost doslova před očima."

Více v odkazu https://www.pro­naladu.cz/10-vybranych-myslenek-od-autora-transurfingu-reality

Obrázek

https://pixaba­y.com/illustra­tions/artifici­al-intelligence-brain-think-3382507/

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, led, vagra, Drap, paul1, dust8, independent před 1443 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Určitě je to zajímavé. Počítat s tím, že vše půjde podle mého přání, že budou vylosována každý týden moje čísla, že za mne všichni všechno udělají a že mne se hned všechno podaří může být sice příjemné, ale po určité době i nudné. Taková změna víry se může projevit na dosahovaných výsledcích. Děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Než bych odpovídal na „hluboké“ otázky, nejprve bych si položil nějakou prostou, všední, základní… Tak třeba zda při dnešním vývoji člověka ve vztahu k přírodě je ALESPOŇ COSI, za čím by stál a co by se dalo považovat za JEHO úspěch.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Mám taký idotský zvyk, nad otázkou hodnou k zamysleniu sa vážne zamyslím, čo pre netrpezlivých trvá nekonečnú dobu. Toto sa mi práve stalo.

1 – Ak výsledok môjho snaženia nebude úspešný, môžem sa radovať z neúspechu a nepoužiť výsledok a strapňovať sa v odpovedi na vašu otázku.
2 – Ale čo ak napriek neúspechu mojej odpovede, rovnako, ako na ceste v daždi postúpime bližšie k cieľu potom neúspech mojej odpovede môže byť súčasne vašim úspechom pri riešení svojho problému. Prečo by som sa teda preto hnevala?
3 – ak teda môj neúspech viď bod 1 a bod 2 očakávam, nemôžem byť potom zo svojho neúspechu sklamaná, keď vlastne môj neúspech bol aj mojim úspechom vo výslednom riešení problému.

Tak a teraz skúste nájsť ten správny koniec, ktorým to klbko nití mojich myšlienok rozmotáte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Přímo radovat se z neúspěchu se sice neraduji, ale beru vše co příjde tak, že to tak asi mělo být a snažím se na tom najít něco pozitivního. Většinou tam i něco pozitivního je. Znám několik lidí, kteří dokáží najít spoustu výhod snad i na katastrofě. Myslím, že to neni špatný přístup a že v životě jistě pomáhá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jak se říká:
„Všechno zlé je na něco dobré. A naopak“ 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek