Zlatý

Platí, že osvojit si „idiotský“ zvyk radovat se z neúspěchů je mnohem veselejší než být pro kdeco naštvaný a nadávat?

Autor Vadim Zeland, zaujal svět svým "transurfingem anebli ovlivňováním reality"
.
Кlíčová myšlenka této teorie zní: "Realita existuje nezávisle na vás. Do té doby, dokud s tím souhlasíte."
----

Podle autora je např. vhodné

1. "zamýšlet se pouze na tím, v jakou výhodu pro vás se změní ta či ona nepříznivá okolnost. A tak to také bude" – sami se o tom mnohokrát přesvědčíte

2. "naučit se být rádi, že je ošklivé počasí, že čekáte ve frontě, v zácpě na silnici, že máte problémy " - být rádi čemukoli negativnímu

3. "rozhodně nikdy nebýt v životě zklamaný" - nic není v životě zbytečné.

„Lidé, kteří prošli zkušeností transurfingu, s úžasem vyprávějí o tom, jak se jejich myšlenky nepostihnutelným způsobem mění ve skutečnost a realita mění svou tvářnost doslova před očima."

Více v odkazu https://www.pronaladu.cz/…
-----

Obrázek

https://pixabay.com/…

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě je to zajímavé. Počítat s tím, že vše půjde podle mého přání, že budou vylosována každý týden moje čísla, že za mne všichni všechno udělají a že mne se hned všechno podaří může být sice příjemné, ale po určité době i nudné. Taková změna víry se může projevit na dosahovaných výsledcích. Děkuji.

Další odpovědi:

Zlatý

Než bych odpovídal na "hluboké" otázky, nejprve bych si položil nějakou prostou, všední, základní... Tak třeba zda při dnešním vývoji člověka ve vztahu k přírodě je ALESPOŇ COSI, za čím by stál a co by se dalo považovat za JEHO úspěch.

Zlatý

Mám taký idotský zvyk, nad otázkou hodnou k zamysleniu sa vážne zamyslím, čo pre netrpezlivých trvá nekonečnú dobu. Toto sa mi práve stalo.

1 - Ak výsledok môjho snaženia nebude úspešný, môžem sa radovať z neúspechu a nepoužiť výsledok a strapňovať sa v odpovedi na vašu otázku.
2 - Ale čo ak napriek neúspechu mojej odpovede, rovnako, ako na ceste v daždi postúpime bližšie k cieľu potom neúspech mojej odpovede môže byť súčasne vašim úspechom pri riešení svojho problému. Prečo by som sa teda preto hnevala?
3 - ak teda môj neúspech viď bod 1 a bod 2 očakávam, nemôžem byť potom zo svojho neúspechu sklamaná, keď vlastne môj neúspech bol aj mojim úspechom vo výslednom riešení problému.

Tak a teraz skúste nájsť ten správny koniec, ktorým to klbko nití mojich myšlienok rozmotáte.

Zlatý

Přímo radovat se z neúspěchu se sice neraduji, ale beru vše co příjde tak, že to tak asi mělo být a snažím se na tom najít něco pozitivního. Většinou tam i něco pozitivního je. Znám několik lidí, kteří dokáží najít spoustu výhod snad i na katastrofě. Myslím, že to neni špatný přístup a že v životě jistě pomáhá.

Bronzový

Jak se říká:
"Všechno zlé je na něco dobré. A naopak" :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5954
Zlatý led 3192
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2760
Zlatý briketka10 2502
Zlatý Kepler 2375
Zlatý marci1 2064
Zlatý quentos 1764
Zlatý mosoj 1626
Zlatý iceT 1617

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.