annas

Platí u vás Murphyho zákon? Co se může pokazit, to se také pokazí?

3× a dost?

Osobní zkušenost – během půl roku „odešly“ mrazák, lednička a vysavač. Mrazák a lednička skončily ve sběrném dvoře, vysavač Elektrolux šel naštěstí opravit.

Nejlepší odpověď
vagra

Samozřejmě,že plati a platí i několik dalších, např.-
Zákon Zappův-
Jen dvě věci na světě,můžete nalézt všude:vodík a lidskou blbost
nebo,teď znovu obzvlášť aktuální:
Železný sociologiký zákon oligarchie-
Při každé organizované činnosti jakéhokoliv druhu se vydělí malá skupinka lidí,kteří se postaví do čela,a z ostatních se stane poslušné stádo.

Další odpovědi
hanulka11

Většinou nezůstane u jedné rozbité věci, je to tak.
Doplňuji:
Tak se nám rozbila lednice ,přijel opravář vyměnil termostat .Jsem zvědavá co se po…dál.

salsa verde

a nejen tento zákon u nás platí ale i mnoho jiných Murphyho zákonů. Nejaktuálnější: S nečekaným příjmem se vždy objeví nečekaný výdaj. Čistota kuchyně hraničí s neskutečnem. Nerozbitná hračka se výborně hodí k rozbíjení jiných hraček.

anonym

Annas stoprocentně,já mám na to snad i patent

bigbít

U mne to zafungovalo, když mi odešly repráky, sluchátka mi sežral pes, notebook mi prakticky shořel…

Michal

Někdy ano.