Platí se uchování spermií při rakovině?

Mímu partnerovy byla nalezena rakovina varlete. Ještě by jsme v budoucnu možná chtěli dítě. Víme, že je možné si nechat spermie zmrazit, jenže nevíme jestli to v tomto případě platí pojišťovna ( přítelovi je 43let, mě 29let). Přítel při léčbě nebude moct pracovat a nevíc se bude léčit ve vzdáleném městě , už to bude finančně náročné.

Nejlepší odpověď
Syd

Zavolejte do své pojišťovny a zeptejte se jich

Další odpovědi
žolik

Já bych řekla že ano,tohle už dělají i u nás,tohle je vážná sytuace,to je tak jak když odjíždí lidé na misse a neví co můžou čekat.

Zdroj: žolík