honza19hk

platí se něco za to když si vytvořím webové stránky?

Chtěl bych si vytvořit webovky,ale nevím co se platí a za co? díky.
Neznáte nějaký program na vytvoření stránek?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Umí to např. Word, libreOffice, ale vkládá do toho strašně moc bordelu (zbytečného kódu).

freehostingy můžeš využívat zadarmo třeba Endora.cz, ic.cz, webzdarma.cz

nebo nějaký „blogovací“ server typu webnode.cz, estranky

Další odpovědi
Deli

Já používám webnode. I jako úplný amatér jsem si tam pohodlně udělala docela pěkné webovky.
Jsou zdarma, až když tam nahrneš hodně dat a fotografií a nebude stačit kapacita zdarma, platí se. Mám už placenou verzi – asi 500 Kč ročně, koukni se ale, kolik tam toho mám: www.helenmachac­kova.webnode.cz.

Hlada

Platí se za umístění dat na webový server a za registraci domény 2. řádu, pokud ji budeš chtít. Obě platby jsou řádově 2–3 stovky za rok.
Osobně považuju za nejlepší program PSPad. Podobné jsou Amaya a Roden.
Z wysiwyg editorů Dreamweaver.

HakitoCZ

Záleží na tobě.
Jestli chceš, aby to byly naprosto dokonalé a skvělé stránky, jaké nikdo jiný nemá, můžeš si najmout někoho, kdo Ti je napíše. To by Tě stálo za napsání a rozhodně by byly na serveru, kde se platí pravidelné poplatky za vlastní doménu (.cz/.eu apod.)
Nebo se podíváš po „blogu“, kam s minimálními znalostmi html, php vybereš vzhled z několika šablon a máš to zdarma.
Anebo, pokud umíš nějaký výše zmíněný jazyk, můžeš si je napsat sám a zveřejnit na serveru s tzv. doménou (druhéhé nebo třetího, to teď nevím) stupně, kde je v adrese reklama na hostovaný server+pár dalších podmínek. To je samozřejmě také zdarma.
Doplňuji:
Těch programů je vážně halda, liší se jen tím, co dovedou, tedy, jak moc vedou uživatele za ruku. Můžeš psát webovky klidně v poznámkovém bloku(windows) nebo jakémkoli jiném textovém editoru. Další osvědčený je PSPad, který zvýrazňuje jazykovou syntaxi, nebo jsou vyloženě grafické, které Tě vedou hlavně pomocí obrázků a veškerý jazykový text se generuje.

marijakes

Doporučuji http://www.blog.cz a k tomu 5GB prostoru v http://www.ga­lerie.cz vše zcela zdarma. Můžeš psát, vkládat obrázky, fotky, promítnout tam videa z You Tube a pod.

pusinka50

Deli, možná, že máš hezké webovky, ale asi mají trochu jinou adresu, tahle web strana, kterou jsi uvedla, neexistuje!