Angeles

Jsou stránky webnode.cz zdarma?

Dobrý večer,
Dělám si e-shop přes webnode.cz a nikde se nemůžu dočíst zda se za něco platí nebo to je všechno zcela zdarma. Nebo jenom nějaká zkušební doba. Děkuji

Nejlepší odpověď
Terryle

Ahoj, u Webnodu jde o to, jeslti si stránky hned při založení zaregistruješ jako soukromé nebo firemní. Pokud jako soukromé, je to zadarmo, ale mají omezenější funkci (míň fotek apod, a nevím, jestli pod free verzí funguje i ten e-shop). Pokud jsi je zaregistroval/a jako firemní, pojedou 30 nebo 60 dní (teď už si přesně nevzopmínám) ve zkušební době v základní verzi a pak začnou žádat o zaplacení. Pokud nezaplatíte, přepnou na verzi „free“ a ta u firemních stránek znamená omezenou funkci a hlavně vloženou reklamu. A vloženou pěkně blbě: http://ubytovani-pazdera.webno­de.cz/ubytova­ni/
Pokud se povedlo při zakládání založit stránky jako „firemní“, doporučuju je opustit a založit si úplně nové jako „soukromé“. Samozřejmě za předpokladu, že v soukromé verzi jde spravovat e-shop…

Další odpovědi
Deli

Mám na webnode své soukromé stránky – o pečeném čaji. Mám ty soukromé zdarma, bez e-shopu (ten je podle mne už zpoplatněn). Oceňuji ale snadnou úpravu stránek, rozsah mi dostačuje bohatě. Koukni na ně: www.helenmachac­kova.webnode.cz

MacinaN

Podle toho, co si pamatuji, tak právě ten eshop je na webnode zpoplatněn. Možná to změnili, ale pochybuji. Já také měla svůj první eshop udělaný přes webnode. Je to celkem jednoduché, takže to zvládne prakticky každý. Postupem času mi ale přestával stačit, tak jsem si zaplatila vlastní hosting a nechala si nový eshop naprogramovat od základu. Zákazníky se mi na něj podařilo dostat pomocí PPC reklamy, o kterou se mi stará tento PPC specialista: https://marek­pech.cz/