Avatar uživatele
dudu

Platí ještě, že kdo naříká patří mu ubrat?

Češi mají jedny z nejvyšších úspor v EU.
Tři čtvrtiny Čechů nemají menší příjmy než před pandemií.
Zdroj: https://www.li­dovky.cz/byznys/mo­je-penize/tri-ctvrtiny-cechu-nemaji-mensi-prijmy-nez-pred-pandemii-vyplyva-z-pruzkumu-pe.A210227_152­034_moje-penize_lihem
NN Investment Partners, 27.2.2021

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, PepasAvalonu před 1153 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já bych byl pro. Normální človíček v ČRdeli ochotně zapomíná, jak měl kulové a přijít k důstojnému životu bylo téměř nemožné. Teď si podnikatel stěžuje, že vydělal o dva milióny méně, než loni. Možná, že by po aplikaci účinné metody velkého biče a malého dvorku, poněkud změnil názor.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Jistě. Nenažranost vládne světu a je to špatně. A kdyby jen špatně… je to HŘÍCH a já bych ji v seznamu hříchů upřednostnil někam těsně za vraždu, stejně jako jsou daně hned za smrtí!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PepasAvalonu

Kdo si naříká, zpravidla ještě příjde o to, co má. Můžeš tomu říkat zákon schválnosti, karma nebo zákon přitažlivosti.
Zase tak s tím blahobytem Čechů bych nepřaháněl, stačí průměrné platy a postavaní koruny vůči jiným měnám. Neříká, že je to hrůza, jen, že s tím blahobytem ani úsporami bych tolik nepřeháněl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek