JájsemRaibek

Platba bezkontaktní platební kartou?

Viděl jsem v obchodě jak zákazník platil bezkontaktní kartou, kterou měl v peněžence a celou peněženku přiložil ke čtečce.
Nemá někdo s tímto druhem platby skušenost?
Co když budu mít v peněžence dvě tyto karty? Ze které se to načte?

Odpovědi
mosoj

Horší bude až tu kartu bude mít někdo jiný. Věz, že mu bude jedno, kterou použije první.

Dochy

Má s tím někdo zkušenost. Pokud přiložíš více karet, pak buď to vybere jednu (nikdo Ti dopředu neřekne kterou), nebo to zařve abys použil jen jednu.