goodman

Plánuji ze zahraničí (UK) objednat rifle. Značení je například: 32W L, nebo 32 R. Co znamená to R nebo L? Díky!

Doplňuji:
david22 – nemáte pravdu. Jeden kus má například označení 32W L. Další njiný kus má označení například 32W R. Nějaký jiný kus má označení 32W S. Mě zajímá, co zanmená označení „L“, „R“, „S“… Žeby to bylo opravdu označrní toho, co píše kolega???

Nejlepší odpověď
odik

u riflí to je délka nohavice
# XL: extra prodloužená
# L: prodloužená
# R: klasická
# S: zkrácená

ale každá značka to používá stějně trošku jinak, tak je lepší si najít konkrétní velikostní tabulky s rozměry pro danou značku

Další odpovědi
david22

Jedno bude délka, druhé obvod pasu. Oboje v palcích. Je to standardní značení velikosti riflí. Teď nevím, co je co, ale L bude asi délka.

arygnoc

Ktorá nohavica je v rozkroku širšia? (pre „vercajk“, lavá [L] či pravá [R])

Lucijej

Odík má pravd; L znamená prodloužená délka nohavic, R standartní délka. Takže pokud máte vyšší postavu, objednejte si verzi L.