MilosMa

Plánuji plastová ona, jakou firmu si mám vybrat?

Nejlepší odpověď
cukrar

Miloši, vůbec není důležité, kterou firmu si vyberete. Nejdříve si stanovte, co a jaká okna chcete. Páč plastová a plastová, to je velký rozdíl. Buď si koupíte dvojskla, (horší okna se již nevyrábí), nebo zvolíte trojskla, dnešní standard a plastový rámeček. Samozřejmě i středové těsnění. Až si vše vyjasníte oslovíte se svým požadavkem 50 firem a zašlete jim poptávku. Pak se budete prokousávat až skončíte u 5 firem. Poslední kolo bude již o ceně jak dodání, tak i zapravení do zdi.

Další odpovědi
zjentek

ta pravá plastová ona:
http://xman.id­nes.cz/nafuko­vaci-panna-0kt-/xman-styl.aspx?c=A121205­_112300_xman-styl_fro

PlayStationa

Předpokládám, že myslíš okna a ne ona :D Myslím si, že by ti mohla umět dobře pomoct tahle firma http://www.ok­noplastik.cz/

Jsemtady

Na to skutecne neni odpoved. Spocitej si pocty a rozmery oken, zda chces zaluzie a parapety a treba uklidove prace a obesli s poptavkou firmy v okoli .. kdo nabidnenejlip. Maji take ruzne akce a nikdy nevis kdo je nej. Nam se to tak vyplatilo nejlepe.

emamamisu

my jsme měli firmu Pramos. máme plastová okna, která jsou z vnitřní strany bílá a zvenku je to imitace dřeva. hodně záleží na konkrétních montérech! dávej si pozor i na krytky, ty nám chtěli dát jen a pouze v černé barvě, po nespokojenosti dovezli bílé i světle hnědé :) z okapů strhni fólii až po všech úpravách, ale ne zas moc pozdě. já na to u jednoho okna zapomněla a fólie se vlivem slunce do okapu „zapekla“.

a s tím rozesíláním poptávky to někdy není tak růžové jak by se v době recese mohlo zdát. my taky rozesílali a neodpovědělo nám 8 firem z 10.
Doplňuji:
ještě se nám v rodině stalo, že u dvou domů se okna orosovala, což by rozhodně dělat neměla. je to na reklamaci, která byla v obou případech dost komplikovaná a skončila zanedbatelnou slevou. u atypických oken a zakázky za bezmála 200 tis. Kč bylo jednání dané firmy dost neadekvátní (slušně řečeno).

A.d.a.m.

Pokud víte co chcete, zkuste http://www.aa­apoptavka.cz/, můžete slušně ušetřit.