kapka

Může byt mobilní cislo začínající 604 placené ?

Myšleno nad rámec pausalu. Jakože na tom vydělává někdo třetí.

Nejlepší odpověď
Zbynas

Ne, pouze 840 (zelené linky, ty jsou ale levné, bývaly levnější než normální volání, dnes je tomu naopak, ale pořád levnější, než dřívější ceny za volání) a pak 90×, ty jsou zpoplatněny podle následujících dvou čísel, např. 906 50 je zpoplatněno částkou 50 Kč za minutu. Neplést s Pražskými pevnými linkami, ty začínají na 92× :)
Doplňuji:
česílko: jen Tě opravím, není to 9×x xxx xxx, ale 90× xxx xxx, protože 92× xxx xxx je nový formát pražských pevných linek :)

Další odpovědi
suaeda

Také jen doplním informaci od „Zbynas“ čísla začínající 972 – železnice, 973 – armáda, 974 – policie, 95 – hasiči. Obdobných čísel bude asi více ale pozor na čísla začínající na 90 – ta budou již placená.

anonym

Ne, premiove a jim podobne linky zacinaji 9, pr. 9×x xx xx xx, 4 a 5 cislice zleva urcuje cenu/min.
Doplňuji:
vice o barevnych linkach http://m.mobil­mania.cz/barev­ne-a-audiotextove-linky-vse-co-potrebujete-vedet/a-1317710/?textart=1

mosoj

http://letecka­posta.cz/954616800

Pepa25

Ne. Je to normální číslo ze sítě T-mobile.

Zbynas: pražské pevné linky začínají většinou 2. Řada 92× … je zatím neobsazeno (zdroj: oficiální číselník ČTÚ).

anonym

Zbynas, zafixoval jsem si 9 a s Prahou nemluvim, jinak mas pravdu. Je to 90×