veverčabarča

Píšu knihu na počítači,ale jsem schopná napsat jen jednu a půl stránky za den. Je to OK?

Jak sem napsala výš tak nevím,zda je na počítači normální napsat jednu stranu knihy za den.Nejsem žádná spisovatelka,touto knihou začínám.A bude se ta výdrž u psaní prodlužovat?

Nejlepší odpověď
Funna

tohle se přece nedá určit, jestli je to moc nebo málo..každý autor má jiný styl psaní…jeden den, můžeš klidně napsat x stránek a pak nemusíš týden napsat nic, protože nemáš ten správný sled myšlenek…někdo napíše knihu za měsíc, někdo za rok…pokud to píšeš stylem, dneska musím napsat jednu stránku, tak taková tvorba obvykle nestojí za nic…sorry…

Další odpovědi
Conchus

To s PC nemá nic společného. Rozhodující je, zda máš co říci. Takový E. H. se přiznával, že často denní práci vzal a večer zahodil. A to psal rukou a vestoje.

badisko

Neboj.. kdyz se do toho dostanes pujde to rychlejc ostatne i psani chce cvik..tak na uryvek posli my ti ji hned zkritizujem ..:D at vis esli pokracovat ci ne…lol..

led

Nezáleží na rýchlosti písania, ale na obsahu. Niektoré knihy sa píšu roky.
PS.
Dohodnime sa, že bude hotová aspoň o 40 rokov, rada by som si ju ešte prečítala…

Richie

Pokud tě netlačí death line, tak jako mě v diplomce, tak je to asi jedno. Ale jestli začínáš, tak napřed musíš zjistit, kdy a jak se ti píše nejlíp, udělat si na to tu správnou atmosféru a nenechat se ničím rušit.

kablik

rozhodující asi je kterým prstíkem píšeš!