Mirrorwoman

Píšete vlastní knihu? (Pokud ano napište název)

Nejlepší odpověď
iwetax

Ne.

Myslím, příznivci českého pravopisu by se šli oběsit

Další odpovědi
Elk

Ano, ale neprodávám ji.

Ano, píšu. Bohužel má velice špatný konec. Jmenuje se Moje vkladní knížka.

Ella

Ano, je v prodeji.

V prodeji je pouze u nás na Gymnáziu a k vypůjčení v Městské Knihovně, jsou v ní mé povídky + dalších autorů od nás ze školy, dřeli jsme na tom skoro dva roky, náklady zaplatili sponzoři + to co jsme vybrali na třech autorských čteních a křestu knihy (autorské čtení samozřejmě neobsahovalo povídky, které byly v knize).
Naše kniha se jmenuje Život, sny a fantazie

led

Ne, ale chtěl/a bych.

Chcela by som knihu spomienok „Vtáčich 100 rokov…“ …príbeh vtáčej spoločnosti v 20.storočí, ale ešte veľa ľudí, by sa hneď poznalo, teraz hovoria inú pravdu.
Že by som počkala ešte 50 rokov? Aby to bolo premlčané? 🙂

vivatis2

Ne.

filva

Ne, ale chtěl/a bych.

Loreta

Ano, ale neprodávám ji.

Je to pohadkove tema o koni.Urcena pro deti.

ani

Ne, ale chtěl/a bych.