jirka F

Píšete si svoje paměti ze života?

Myslím tím aby si to třeba za několik let někdo po vás přečetl a řekl si třeba to byl rozumný člověk.

Nejlepší odpověď
zjentek

No jasně. Tady na serveru. Paměti mám zašifrovaný v otázkách a v odpovědích je mám zašifrovaný v hádankách. ;)

Další odpovědi
independent

Raději ne, co kdyby to někdo četl.

Kepler

Radši ne, i když mě k tomu pár lidí vyzývalo. Stačilo, když jsem jen kuse o něčem povyprávěl. Vydalo by to na pořádný román, vedle kterého by Wievegovy story vypadaly nezajímavě, ale to bych musel psát stejně dobře jako on. Ale nerad bych psal o průserech a smutných věcech, literatura by měla čtenáře nadzvednout. Nebo pozvednout? Teď nevím.

Drap

Ne, nemám na to ani čas. Pokud po tobě zůstanou skutky, nebude třeba žádných pamětí.

aliendrone

Čo som kkt šialený či gééééj? ;) :D :D
Do lapáku se mi nechce. A důvodů by se našlo, přičemž tvorba a šíření pornografie (i tak by to někdo mohl vnímat) by byl asi ten nejbezvýznamnější. ;) :D :D

quentos

Ano.
Ale jestli si je píšeš ty, tak to tedy musí vypadat… potěš koště.