blackgirl

Píšete někdo z vás milostné dopisy jako za starých dobrých času, když nebyly moderní technologie?

Odpovědi
Kepler

Poslední milostný dopis na papíru jsem napal snad tak asi před čtyřiceti lety. Pak jsem zjistil, že je lepší být frajer s tmavými brýlemi a mít nějaké auto. Taky dobře zabírala hra na kytaru – klasiky z lidušky počínaje a klasiky typu Waldy Matušky konče později. No a dneska? Co za primitiv mi to píše?

ivzez

Vždycky jsem ráda psala i dostávala dopisy,
ale milostný dopis jsem nenapsala ani jeden.