Speed77

Píše se ještě na zásilky adresa odesílatele?

Bylo zvykem, že se adresy psaly ručně na balík a adresa odesílatele se psala do levého horního rohu a přeškrtla se křížkem. Nepamatuji se ale, kdy mi takový balík/doporučené psaní naposledy přišlo. Když už to bylo napsáno ručně, tak tam byla pouze adresa příjemce. Tak jak se to píše, když to chci vyplnit ručně?
V těch tištěných jsou informace i o odesílateli, ale na tu tištěnou by to člověk musel vypsat online, nebo ne?
Omlouvám se, moc zásilek neodesílám a zdá se mi to čím dál složitější. Možná je to mnou.
Takže musí se na balík psát i adresa odesílatele nebo stačí ten příjemce?

Nejlepší odpověď
Dochy

Běžně se to píše, pokud chceš mít slušnou šanci, že se to vrátí, pokud to nebude doručitelné. Na doporučené zásilky se to snad píše standardně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.