dgfdgf

Pili jste někdy banánovej rum Kakadu a chutnal vám?

Uvažuju, že si ho koupim.
Jak se správně pijou ochucený kořalky?

Odpovědi
Smackdown

Pijou se pomalu, kvuli prožitku v chuťi, jako víno. (tohle jsem neměl, já radši zůstávám u piva a vína)

marci1

Nepila, ale ostatní jej chválí (viz recenze¨). 🙂
„Skvělá chuť přezrálých banánů
Jemná chuť (vůbec nepálí)“
Pijí se určitě v pomalém rytmu.
https://desti­laty.heureka.cz/ka­kadu-elixir-de-banana-0_7-l/recenze/?re­view=4830785#u­4830785

zjentek

Ježiši lupni půldeci a hotovo, no!

zjentek

;DDD … kdo to udělal? Je mi už pár let jasný, že se mi tady někdo imrvére vrtá v účtu a vůbec mi to nevadí potud, pokud mi neleze přímo do PC, ale KDO za mne obodoval tuto hovadinu? ;)