ReHu

Pijete více v zimě nebo v létě? Nebo nastejno? Mě se zdá, že já víc až teď, co se ochladilo.

Doplňuji:
Tak jsem asi nějak divně „nastavená“, když mám víc potřeby pít v listopadu :).

Nejlepší odpověď
Drap

Já určitě v létě. Dost se řídím pocity těla.

Další odpovědi
hanny 2

Snažím se pít 3l denně,ale je fakt,že teď se do toho musím víc nutit.

anonym

Ja to mam podobne. A myslim , ze to mozna muze byt ustrednim topenim. Ze v byte mame vice sucho. V lete vice vetrame … ale je to jen muj osobni pocit. -iv-

pat a mat

Záleží na tom o co se jedná, s pivem to bývá jinak než s rumem. Pokud jde o ten listopad tak se dříve pilo více přotože to byl měsíc čs-sovětského přátelství.