Avatar uživatele
jirka F

Pijete tvrdý alkohol nebo měkký alkohol a jak často?

Mei měkký alkohol myslím patří: pivo, víno, cider,

Mezi tvrdý alkohol patří asi rum,destiláty s ovoce,grog atd…

zdroj obrázku: pixabay

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Co ti je po tom? K čemu taková informace ti bude dobrá? Zanech stálého opakování debilních a nesmyslných dotazů.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Jsem takový znalec alkoholu, že ani netuším, že se dělí na měkký a tvrdý.

Nepotřebuji ke svému životu alkohol, především tvrdý. Ale je pravda, že když mně klesne tlak,, běžně mám nízký, dám si deci červeného suchého vína. Někdy kafe, ale to ničí Mg a Fe, pak se těmito minerály musím „nadopovat“.

Stejně tak na oslavách mám svou normu – vinný střik, s nímž vydržím po celou dobu.

Ale neptal jste náhodou už na to?

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Někdy měkký a jindy tvrdý. Třeba jsem si koupil 4 piva před 2 týdny a dnes vypiju to poslední, dal jsem si to do ledničky. Nebo jsem si koupil ve slevě Tullamore Dew asi před 2 měsíci a ještě jsem to neotevřel. Tak to po otevření budu konzumovat dlouhou dobu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Nepiji téměř žádný alkohol a kupodivu mně to vůbec nechybí. Ale třeba se to ještě změní. Obdivuji znalce piv, já znám jenom to světlé a tmavé, zrovna jako kávu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Dám si, občas. Buď mé milované jahodové víno nebo bílé. Tvrdý alkohol si dám také, ale na oslavách nebo jednou za čas. Kocoviny jsou naprd 🙂 Navíc skrze práci mohu alkohol výjimečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Jen měkký. Dost často.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek