jirka F

Pijete tvrdý alkohol nebo měkký alkohol a jak často?

Mei měkký alkohol myslím patří: pivo, víno, cider,

Mezi tvrdý alkohol patří asi rum,destiláty s ovoce,grog atd…

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Drap

Co ti je po tom? K čemu taková informace ti bude dobrá? Zanech stálého opakování debilních a nesmyslných dotazů.

Další odpovědi
annas

Jsem takový znalec alkoholu, že ani netuším, že se dělí na měkký a tvrdý.

Nepotřebuji ke svému životu alkohol, především tvrdý. Ale je pravda, že když mně klesne tlak,, běžně mám nízký, dám si deci červeného suchého vína. Někdy kafe, ale to ničí Mg a Fe, pak se těmito minerály musím „nadopovat“.

Stejně tak na oslavách mám svou normu – vinný střik, s nímž vydržím po celou dobu.

Ale neptal jste náhodou už na to?

Kelt

Někdy měkký a jindy tvrdý. Třeba jsem si koupil 4 piva před 2 týdny a dnes vypiju to poslední, dal jsem si to do ledničky. Nebo jsem si koupil ve slevě Tullamore Dew asi před 2 měsíci a ještě jsem to neotevřel. Tak to po otevření budu konzumovat dlouhou dobu.

orwell

Nepiji téměř žádný alkohol a kupodivu mně to vůbec nechybí. Ale třeba se to ještě změní. Obdivuji znalce piv, já znám jenom to světlé a tmavé, zrovna jako kávu.

Malvína

Dám si, občas. Buď mé milované jahodové víno nebo bílé. Tvrdý alkohol si dám také, ale na oslavách nebo jednou za čas. Kocoviny jsou naprd 🙂 Navíc skrze práci mohu alkohol výjimečně.

dubraro

Jen měkký. Dost často.