hubickova

Píchání kolem pravého prsu…

Sem tam mně píchá kolem pravého prsu.Třeba jen sedím a nic nedělám…K lékaři se mi moc nechce,co to může znamenat???Kdyby to bylo vlevo u srdce,tak asi letím,ale vpravo????

Odpovědi
zjentek

spousty příčin,píchá je široký pojem.. a třeba ani ne zdravotních, třeba i zvýšenou fyzickou zátěží, těžká taška, cokoliv. A s tím srdcem se nepleťte, srdce nebolí, bolí okolí, takže kolem hrudní kosti a klidně víc napravo, jako i nalevo ..takže jak říkám, cokoli.