Avatar uživatele
Biedronca

Co singalizuje náhlé píchání až křeč v levém podbřišku?

Z ničeho nic při sezení mě začal píchat, pnout až křečovitě stahovat levá strana podřišku až ke stredu podbrišku. Je to nepříjemná bolest. S trávením problémy nemám. Stalo se to některé z vás?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4323 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Pokud je to podbříšek tak to může být slepák. (u muže) u ženy to můžou být navíc vaječníky a vejcovody, možná i děloha

Raději bych šel do nemocnice na chirurgickou ambulanci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

mohou to být větry a ty dovedou věci.....zkus udělat několik dřepů a nebo se stočit pak do klubíčka vleže a zahřát se

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

U žen nevím, u chlapů zaražené prdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Slepak tezko jak tu nekdo psal kdyz slepak je na pravej..Ale taky to tak nekdy mivam presne na ty levi strane a sou to fakt az krece ale ja mam antikoncepcni telistko tak jestli to neni od toho.Jinak to muzou byt i cisty na vajecniku,zarazeny prdy jak uz tu bylo psano.Kdyby vas to neprechazelo do par hodin tak navstivte doktora.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stela

Slepák je na pravé straně.To bude spíš gynekologická záležitost.Muže to být nějaký zánět,nachlaze­ní…určitě je dobré zajít k lékaři pokud bolesti přetrvávaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jaza

Může to mít několik příčin, gynekologickou – což by však byla vleklá bolest, ne, která přichází najednou. Ve většině případů jde o špatnou funkci střev, třeba i zmenšenou průchodnost střev v určitém místě. Kup si v lékárně Espomisan, který uvolňuje plyny. Pokud se to ale bude i nadále opakovat, ná vštěva lékaře je nezbytná.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Podle mé zkušenosti se nachází slepák na pravé straně, ne na levé. Ty křeče mohou signalizovat urputnější problém. Může jít o cistu a dokonce i prasklou cistu na vaječníku. Pokud se bolest přenáší až ke středu podbřišku, půjde nejspíše o hemoroidy, polypy, nebo plynatost. Také může jít o tzv. „srůsty“ pokud jste v minulosti prodělala operaci břicha.V tom případě to chce zkusit po potravy zařadit více vlákniny a zvýšit příjem tekutin. Pokud se bolesti budou přesto opakovat je třeba navštívit lékaře (gynekologa a nechat si rovněž provést vyšetření na kolonoskopii).

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek