ten který je

Pevný manželský vztah

Myslíte si že je důležité v životě štastné a pevné manželství?Je důležité ho posilovat?Jste ochotni upevnovat manželství?
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/220455-muzska-nevera-muze-byt-znamkou-zdraveho-manzelstvi-tvrdi-psycholozka.html

Nejlepší odpověď
anonym

Docela dobrý názor té psycholožky,asi má moc zdravé manželství,já chci mít ale hodně nemocné,v tomhle případě je to jediné zdraví o které bych nestála!

Další odpovědi
BEAES

Manželství se musí oprčovávat a neustále se na něm musí pracovat.
Pokud je pro paní psycho. přirozená nevěra a radí to klientům, pak má určitě narváno …
Doplňuji:
oprava-samozřejmě opečovávat!

Radak

Podle článku je podváděná ženská šťastná ženská? Já to nechápu, něco tady smrdí.

Miroslavst

Když to tvrdí odborník, tak proč ne :D

venkovan

Někteří lid svoji neschopnost umí i dobře zdůvodnit. Když to navíc řekne odborníčka psycholožka tam je to tutový.