terry

Pěstujete doma čerstvé klíčky? Co vše necháváte nakličovat? Kde kupujete zdravá semínka?

Třeba mungo, pšenice, ječmen, rukola, jáhly, vojtěška, kukuřice, lněné semínko, …?
Abych věděla, že nejsou chemicky ošetřena.
Třeba řeřicha, hrách, čočka apod. mi je celkem jasný 🙂
Děkuju.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Občas jsem si na privátě naklíčila mungo fazolky a zakazovala mamce je kupovat už naklíčený a zabalený v supermarketu :) je to rozhodně výhodnější, mám tyhle ze zdravé výživy, nestály moc: http://pi.ce-tescoassets.com/as­sets/CZ/243/859­4008911243/Shot­Type1_328x328­.jpg
Chtěla bych nakličovat ještě další, škoda, že mamka ty krásné keramické nakličovací misky asi ze vzteku vyhodila, protože s tím neuměla pracovat… ach jo.

Další odpovědi
briketka10

Jen mungo a čočku. Občas si namočím řeřichu do
misky tu mám ráda je výjimečná pro svou ostrost.

krabiceodbot

My klíčíme mungo – je výborné, chutná jako čerstvý hrášek a chutná i dětem.