Daniel90102

Pernamentka ve fitku a aktuální situace (covid)

Zdravím, chtěl bych se zeptat před pár dny jsem si koupil pernamentku do fitka ale pár dní na to v pondělí 22.11. nemohu navštívit fitko pokud nejsem očkovaný či testovány, očkovat se nenechám jsem mladý a zdravý nepotřebuji, testovat se každe 3 dny a platit za testy to absolutně nehrozí , tak mě tedy napadlo jestli mohu požádat o vrácení peněz kvůli hloupým nařízením covid.

Nejlepší odpověď
Schluker

Pozadat samozrejme muzete. Jestli bude vyhoveno zalezi na provozovateli a jeho obchodnich podminkach.

Další odpovědi
nyjono

To by ti nespíš řekli v tom fitku.
Proč se neptáš tam?
Různá fitka – různí provozovatelé a majitelé – malé rozdíly v provozu a opatřeních ( v rámci covid situace)
Požádat můžeš, vrátit mohou a nemusí.
Někde vrací jen část.

Emefej

Ta otázka sem asi nepatří. Proč se nezeptáš ve fitku?

Beno

Zkus to vrátit. Tam se můžeš snadno nakazit.

nyjono

A … jako mladý a zdravý se jako nemůžeš nakazit?
To můžeš, ale očkován,í podle dostupných informací, zlehčuje průběh.
Proto se očkuje, když se člověk nakazí, má většinou jen lehký průběh nemoci.

elkon

nyjono – na to tihle „chytráci“ neslyší, raději věří hloupým povídačkám z internetu. Pak se na JIPce diví, že jsou na kyslíku. Ale často je pak pozdě.