Lamen

Permission denied – jak na to

mam problem. kdyz spoustim jednu hru a chci se pripojit na multiplayer server napise mi to Permission denied. je to kvuli tomu ze se me jednou hra zeptala jestli chci povolit pripojeni a ja klikl na Povolit pro bezpecne. od te doby to nejde ani s vypnutym firewllem
Doplňuji:
firewallem to nebude

Odpovědi
geoorg

A co CD-klíč? Máš originálku? Nebo jsi to nainstaloval vypálené a napsal jakýsi CD klíč? V takovém případě to nepůjde, neboť ten CD klíč použilo už víc lidí a výrobce hry ho blokoval…

casey

z nejakeho duvodu ti to pise, ze nemas opravneni. Muze to byt i z duvodu, ze se musis nekde rgistrovat, nebo nemas original key.(jestli nemas spravny klic, ale crack, vetsinou nejde multiplayer hra)