Curiosity

PAYPAL.COM – prosím Vás nevíte, když mi platí někdo ze Slovenska, naúčtuje se mi nějaký nevratný poplatek?? Děkuji

Když mi posílal kamarád peníze v ČR na paypal poprvé, ubrali mi nějakých 50Kč, ale o ty jsem si mohla zažádat zpět a dostala jsem je.. teď mi posílal člověk ze Slovenska peníze a odečetla se mi nějaká částka a vypadá to, že je nevratná. Je to možné?? Děkuji MOC

Nejlepší odpověď
Nozdrolomo

odečítá se určité procento z částky + 10 Kč. dle velikosti částky (do 70000 za měsíc je to 3,4% + 10 Kč)

Více v odkazu
(edit: server neumí HTTPS odkazy, takže odkaz se přesměruje na hlavní stranu. Stačí ale uplně dole kliknout na Fees a potom na Odkaz s % a dále na „View cross-border transaction fees“

Zdroj: www.paypal.com/cz/cgi-bin/webscr?dis­patch=5885d80a1­3c0db1f8e263663d3fa­ee8dcbcd55a50­598f04d927139403713ca13