zjentek

Pavouk kašle na nějakou zeleň?

Mám různě po příbytku pavouky, nejčastěji v různých rozích, převážně těsně nad podlahou a tak, ledabyle zavěšené ve svých sítích (nemohu kvůli nim ani vytřít). Chillují tam veskrze celoživotně a nic nenasvědčuje, že by toužili nějak se seznámit se zelení, třeba snad jednou za život se s ní nějak kontaktovat, například se alespoň jedinkrát do zeleně někudy po svých vydat. A přestože u mě v příbytku nic neroste, ti pavouci i tak působí tak nějak spokojeně. Děkuju.

Elkone proč jsi opět vůbec nepochopil zadání? Sakra položíš už si taky někdy tuto otázku? Děkuju. 🤨

Odpovědi
elkon

Kdybys pravidelně uklízel, tak tam žádní pavouci (pavučiny) nebudou. To není k chlubení, že máš doma nepořádek. Pavučiny se vyskytují v místech o které se nikdo nestará, sklepy půdy a pod.

Syd

Tak je to masožravec. Pokud má přísun much, nic mu neschází.

Dochy

elkon: vždyť píše, že si je tam hýčká. Tak ho nech bejt. Někdo má v bytě bordel od zvířet, zjentek má pár pavučin a co… To ještě neznamená, že musí žít v bordelu.

zjentek

🤗