Pajus89

Patříte spíše k příznivcům nebo odpůrcům konspirační teorie o 11. září??

Já sám konspiračním teoriím, které viní z útoku CIA atd. nevěřím. Papouškování lidí, kteří viděli pár dokumentů, které mohl také někdo upravit, neberu jako rozumný důkaz.

Nejlepší odpověď
Drap

Nevěřm, ale současně jsem přesvědčen, že neni všechno pravda tak, jak nám média předkládají.

Další odpovědi
gnosis

neco mezi. spousta veci me prijde podivnych (pad 3 zelezobetonovych vyskovych budov rychlosti volneho padu, pentagon – jednu z nejstrezenejsich budov sveta v osudovou chvili zabira jen 1 kamera a to z benzinky, podivne cachry s cennymi papiry pred utoky, titanove motory z letadla z pentagonu se pry nenasly – zato se nasel pas utocnika … atp.) tezko rict. mam moc otazek a malo odpovedi.

ale jak pise www, je zbytecne se o tom prit, clovicek z ceske kotliny s tim stejne nic nenadela :)

Ponytail

Rozhodně nevěřím tomu, co je o 11. září prezentováno v médiích. A nejen o 11. září.

www

Tyto teorie znám, nevěřím jim a zůstávám v pohodě 😉

led

Nemožno niečo zodpovedne hodnotiť bez dostatočných informácií. A tie v médiách nie sú. Väčšinou sú tam dohady.
K pravde sa možno dostaneme v roku 2086, kedy sa možno uvolnia aj citlivejšie doklady.
Počkáme si?

baghira

Jsem odpůrce jakýchkoliv konspiračních teorií – nejen o 11. září. Occamova břitva říká, že „Pokud pro nějaký jev existuje vícero vysvětlení, je lépe upřednostňovat to nejméně komplikované.“

slad08

Souhlasím s vámi Pajus89. Je to sice bláznivé, ale začínám si myslet že Bin Ládin měl něco společného ze CIA.

casey

o konspiracnich teoriich na internetu koluje dokument s nazcem 911 in plane site.
Kdo ho nevidel, muze si ho stahnout z ulozto, aby videl taky otazky, ktere nejsou zodpovezeny a jine nazory, nez jsou nam predkladany. spolu s dokumentem jsou pod stejnym nazvem ulozeny i titulky. Nerikam, ze je to pravda, nerikam, ze je to lez. Nevim co si mam myslet.
Ale jak pise gnosis.
Otazek je opravdu mnoho a do te diry v pentagonu by se boeing asi opravdu nevesel. Ackoli je pro to vicero vysvetleni, to oficialni me prijde nejvice komplikovane.