Dazma

Patří kniha Tajemství od Rhondy Byrne k hnutí NEW AGE?

Podle knihy Tajemství (The Secret) byl natočen i film… Velmi podobné knihy jsou i Klíč, Síla přitažlivosti, Návod na šťastný život od Joe Vitale… a další. Řadí se tyto knihy podle žánru k new age?

Nejlepší odpověď
HOMER

Moc o tom nevím,ale domnívám se že ano,určitě alespoň částečně.Četl jsem několik podobných knížek od Joseph Murphy (např. Moc podvědomí)a musím říct,že s ním v mnoha věcech nejde nesouhlasit.Mys­lím,že je to ale spíše než na nějakém New age postaveno na pozitivním myšlení,což alespoň já považuji za velmi důležité.