MichalKP

Patří dvojkolo na silnici?

Rád bych věděl, co vše je povolený jezdit po silnici a co zakázaný.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Domnívám se, že za dodržení ustanovení zákona 361 o provozu na pozemních komunikacích, kdy i toto dvojkolo bude vybaveno veškerým příslušenstvím, splňuje podmínky k provozu na pozemních komunikacích.
Jednoduše řečeno, pokud je vybaveno předním a zadním světlem, dvěma brzdama, odrazkama, tak může vyjet na silnici.

Další odpovědi
panenka

Pokud máš dvojkolo které je plně vybaveno pro jízdu tak s ním můžeš na silnici.